GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7198326

nr 719 8326

Tallrikar

12 st, Kina, Ca dia23, 1700-/1800-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 17:46:30